Prosinec 2012

LAST DAY

31. prosince 2012 v 3:00 | Fu~ |  myself
Chtěla bych se s vámi rozloučit a ukončit tenhle rok, abych pravdu řekla pro mě to byl spíš rok poučný , protože jsem zjistila včem všem dělám chyby a dokázala jsem se zlepšit . Ať už myslim fyzicky nebo duševně každopádně tenhle rok byl pro mě poznáním všeho.Začátek tohoto roku sice nebyl zrovna 2x slavnej ale i ted s teplotou, rýmou a neschopná slova - protože mi jaksi odešel hlas musim říct že konec byl fajn , od léta kdy jsem si řekla že prostě zhubnu , jsem zjistila co všechno mi sport dává , je mi líp, mnohem líp, vybíjim se na tom a upřímně vám řeknu ( byli dny kdy mě to nebavilo, nechtělo se mi ) ale poslední dobou mě to cvičení fakt baví protože se dokážu odreagovat a vybít si vztek , stres všechno to ze sebe doslova vypotim.
Stimhle pocitem chci v novým roce žít , chci být energická, už žádný zdravotní problémy prosim , už žádný NO SE STANE zítra budu jíst líp, ne! chci to zlepšit , mám 6 měsícu na to dokázat zhubnout a chci si tim vážně dokázat že mám silnou vůli a doufám že startem novýho roku to budu brát trochu víc vážně a budu se posouvat rychleji. doufám že se dopracuju do léta k takovýmu výsledku . Už se nechci stydět a chci si nosit co budu chctít , nebát se toho jak v tom vypadám . už ne.. 4 kg jsou pro někoho nic ale pro mě alespon něco (a doufám že to na těch 55kg dotáhnu) a konečně mi to dokázalo že zhubnout se dá - nebo taky jak řekl muj táta nedávno ,, no tak jsem přibral 10kg , vždyt to nic neni , prosim tě 10kg tam 10kg támhle pfff" . NO snad mi ta motivační stěna pomuže , když pujde do tuhýho. :D


Přeju všechno nejlepší do nového roku a ať se vám daří , doufám že dosáhnete svýho cíle na kterým - už někteří dlouho pracují :) ale dneska zapomeňte na diety , jde se slavit :DJídelníček 29.12

29. prosince 2012 v 19:10 | Fu~ |  jídelníček
snídaně : cukroví - už jsem přecukrovaná, myslim že nehrozí abych po vánocích měla záchvaty sladkýho protože jsem tak přeslazená jako sem snad v životě nebyla.
svačina : -
oběd : -
svačina : jedna čokoládová figurka
večeře : těstoviny se špenátem , kousky kuř .masa ( malá porce)

Jak jsem přeslazená tak už ani nemužu jíst normální jídlo, snim toho fakt málo, díky bohu, doufám že od 1.1 kdy se do toho pustim znova od začátku a začnu pořádně makat tak mi ty malý porce vydržej. Ke všemu jsem chytla od ségry chřipku , takže dnešek jsem prospala s kapesníkama v ruce,paralenem,schoulená v županu pod peřinou. fakt super prázdniny. Doufám že alespon nepřiberu , jídelníčky jsou damn , katastrofální.

Plánuju si udělat motivační stěnu, přece jenom mám slabí chvilky a tak si polepim zeď s tim co mám dodržovat, různý cíle,fotky mího Jiyonga a nalepim si ktomu i pár modelek abych když už budu mít chut na tu čokoládu , aby mě to hezky při pohledu na ní přešlo ! :)) Takovýhle věci na mě maj vliv , nechápu proč jsem to neudělala už předtim :D navíc s krabičkovou dietou to snad pujde raz dva , píšou úbytek 0,5-1kg týdně ( no to protože je tam denní přijem jen 1200kcal což je fakt super ) budu se muset podle toho zařídit, chtěla bych dát ještě do první hodiny pole dance 1kg dolu.

oh damn , she is so fuckin perfect

29. prosince 2012 v 18:16 | Fu~ |  Before and After
tak to strašně moc tleskám !
My before and after!!

I love her ♥

29. prosince 2012 v 1:51 | Fu~ |  favorite


Asi jsem našla alespon pro mě tu nejkrásnější modelku na světě , prostě ona je tak dokonalá, postava, vlasy, oči, styl, pleť

http://parksora.tumblr.com/omg ♥ chtěla bych vypadat jako ona, ještě ke všemu ona se maluje uplně minumálně takže na ní vynikne to jak je skutnečně perfektní.A ty hadry co nosí , bože zabijte mě nikdo , proč nemužu vypadat jako onaaa , v životě jsem snad nikdy holce nezáviděla tolik jako jí.NIkdy sem neměla danej ideál krásy ale ona ho pro mě skutečně představuje. Pro vás asi ne, plno lidí mi řeklo že neni hezká :D ale ona je typ holky která má takovej ten svuj elegantní a osobitý styl.
prostě mám novou inspiraci a těčka.


Jídelníček 28.12

28. prosince 2012 v 17:29 | Fu~ |  jídelníček
snídaně : cukroví
svačina: nic
oběd : nic
svačina : nic
večeře : kazeirka 2ks řízkek,3kys. okurky
mimo : jedna čokoládová postavička, banán.
pití : karamelový laté, voda
pohyb : 0

Jídelníček 27.12

27. prosince 2012 v 21:45 | Fu~ |  jídelníček
snídaně : cukroví
svačina : -
oběd : -
svačina : -
večeře : malá porce bram. salátu a jeden řízek
mimo : dvě čokoládový ozdobičky z kolekce
pití : voda, čaj
pohyb : 0
červená, mám tak hrozný křeče že mi tečou slzy bolestí , takže jsem si vzala ibalgin a poslední dobou nemám vůbec chut k jídlu , možná je to tm že jim hodně špatně , jsem uplně přeslazená a znechucená už ze všeho.
Možná se vám toho zdá málo ale je to tak strašně kalorický že si víc nemužu dovolit. nechci o vánocích přibrat.

Milý Ježíšku

24. prosince 2012 v 19:22 | Fu~ |  myself
Tak ted už asi každej nebo už se na to chystáte rozbaluje svoje dárečky, popravdě jsem zvědavá co dostanu z toho seznamu co jsem si vymyslela :D každopádně , vánoce nějak nehrotim , celý den mi přijde stejně nudný nebo spíše stejně obyčejný jako každý jiný kromě toho že v 8 dávaj Tři oříšky pro popelku.To co si přeju bohužel pod stromečkem nenajdu (předpokládám že kouzla neexistujou abych se druhý den ráno probudila s postavou modelky nebo mi nacpali do krabice mího Jiyonga ) Vánoce jsou smutná realita toho že né vždycky se všechno vyplní.Takže pokud nenajdete pod stromečkem to co jste chtěli tak nebuďte smutný , uvidíte že jednou nadejde ten čas kdy to dostanete , to platí hlavně pro holčiny typu mě , holky který chtěj vypadat fit.No dost řečí
Přeju Veselé Vánoce a hlavně to zdraví , je totiž lepší jak hromada dárků :))
( ale stejně se nemužu dočkat až budu rozbalovat svoje dárečky :D )

Edit : no tak se vám musim pochlubit co jsem dostala :D
čtečku eknih :)) , zlatý sluchátka sennheiser (špunty) - jsou upně dokonalý ♥ , 2knížky, kosmetiku, spondní prádlo ( :D klasika že :D ) a 2 knížky krabičkový diety s jídeníčkama , z čehož mám hroznou radost , takže se od ledna budu podle toho řídit :) mamka na to dostala typ od známých který díky tomu zhubli tak uvidíme :)) , extrerní disk 1TB :)
a vlastně jsme měli k vánocum i rekonstrukci pokoje takže ježuch dopadl skvěle , akorát se stala menší nehoda :D kocour omylem pohladil ocasem svíčku takže nám běžela hořící koule po bytě naštěstí nic nezapálila kocourovi taky nic neni akorát má trochu ohořelej ocas no což , alespon byla sranda :D co vy ? :)

Jídelníček 23.12

23. prosince 2012 v 20:19 | Fu~ |  jídelníček
snídaně : rohlík s merunkovým džemem , 2x hrstka cereálií
svačina : nic
oběd : nic
svačina : nic
večeře : kazeirka
mimo : kazeirka s lososem
pití : capuccino , čaj, voda
pohyb : -
kcal : 406kcal
neni mi dobře od žaludku ..

každopádně PŘEJU KRÁSNÝHO JEŽUCHA, doufám že najdete pod stromečkem to co si přejete :)) takže užijte si zítřek:3

Jídelníček 22.12

22. prosince 2012 v 23:12 | Fu~ |  jídelníček
snídaně : 3ks buchty
svačina : pár kousků cukroví
oběd : -
svačina : kazeirka
večeře : malá porce rýže s kuř. masem na víně
mimo : 2x hrstka cereálií
pohyb : moc jsem toho dnes neudělala spala jsem do půl 1 :D a pak uklízela =.="
pití : caramelový kafe, 2x čaj, voda
cca : odhaduju na 1100kcal

dneska je mi celej den nějak divně, nejdřív žaludek pak hlava asi migréna nebo nevim co to je ale doufám že mi bude už zítra líp :) tak co jak se těšíte na pondělí? :D

Přežila jsem konec světa // jídelníček 21.12.2012

22. prosince 2012 v 1:50 | Fu~ |  jídelníček
snídaně : 3ks buchty
svačina : kazeirka s ramou
oběd : špagety
svačina : no lepila jsem cukroví takže.. si to dovedete představit
večeře : kazeirka se šunkou
pití : voda,čaj
cca : 1400kcal