Inspirace

BE FIT #Inspiration

19. července 2013 v 16:35 | Fu~
food, motivation, fitspo here ♥

Extreme Makeover Weight Loss Edition Episode 1 - Rachel 167kg na 94kg

10. července 2013 v 14:01 | Fu~
OMG SHE IS FUCKING BEAUTIFUL NOW ♥

Nudila jsem se tak mě napadlo, páč jsem viděla jen jeden díl téhle show , podívat se na ostatní..
Ta holčina Rachel omg strašně moc jsem jí fandila, ona byla tak odhodlaná a nevzdala to , bože takový lidi miluju, strašně moc jsem jí to přála.

Víte tohle mě hrozně těší vidět.Hlavně si myslim že je to strašně motivační.Já sama se snažim zhubnout od minulýho léta ,kdybych neporušovala a kdybych poctivě makala a věděla to co vim ted , mohla sem mít svojí vysněnou postavu a ted se promenádovat po ulici like a bitch - dělám si srandu :D Mrzí mě že většina holek to VZDÁ , nechápu to ! Je jedno kolikrát člověk zakopne, já tolikrát brečela, tolikrát si nadávám ale dokud neuvidim v zrcadle to co chci vidět NIKDY TO NEVZDÁM !
Proč začínat když to pak většina lidí nedotáhne dokonce?! je přeci jedno jak dlouho to bude trvat at to trvá třeba rok , dva , na tom nezáleží , důležitý je to odhodlání, chtít to dokázat , pro sebe pro váš lepší pocit. Miluju ten pocit po cvičení , to že jsem to zvládla, ten super pocit potom co vim že jsem jedla dobře , cejtim se super.
Každej muže zhubnout jen musí chtít, nevim proč třeba holka co má přes 100kg vzdá jenom kvůli tomu že se stydí jít do fitka , že se stydí začít doma cvičit, chodit běhat , že si řekla že to nedokáže a její sen se timhle stane nesplnitelný.. Rachel ona vážila 167kg a zhubla za rok na 94kg a podívejte jak skvěle vypadá.
Každej to dokáže, jen musí chtít :)

amazing pole MV

8. července 2013 v 0:47 | Fu~

skvělý pole video , moje nejoblíbenější poledancerka ♥ a ta její perfektní postava , no hold nemalá závist !
achjo dneska jsme se koukali na záběry z kamery jako vždy z každý dovolený .. omg jsem tak tlustá , to je strašný. mít postavu jako ona.. chodim snad i po ulici v plavkách :D

Inspiration

25. května 2013 v 13:04 | Fu~

Příběh - 8 měsíců

18. května 2013 v 17:44 | Fu~
What I did to loose weight?I started running everyday and doing pilates once or twice every week. I made a low calorie diet, eating less than I would spend a day. I drank plenty of water, took care of my gut, and ingested more food with low calories, so I could follow the restricted diet without starving.I have not told anyone I was dieting. I admit that these days were difficult: I opened my hand to many things that I wanted at those days and spent all the time thinking only of numbers and caloric values​​.But, honestly? I would do it all again, over and over and over and over.Weight: 48 kgHeight: 157 cmCalories per day: 800 - 1.100. (when I’m not on a special diet)My History:My name is Isadora, I’m 18 years old and I live in Brazil (in the most southern state). When I was 11 years old I began to fatten up, but after a kid at my school (that I was completely in love with) called me fat, I started to eat by compulsions. I was able to eat 4 plates of pasta with sauce for lunch (GREAT DISHES). I got to weigh 80kg, which for my height, it was considered grade II obesity.I could sometimes decrease a few pounds, but less than a month, it all came back. All unsuccessful attempts made ​​me be a sad girl without friends (I think even people tried to approach me, but I was constantly feeling that I was ugly and too fat to deserve the friendship of someone)I never had a best friend, or a boyfriend and I just kissed once. I also felt bad about myself to receive love from someone. I fell in love for real with this boy and he dumped me. We fight and as always he used “shut up, fat.”At 16 I started to pay attention to me: why I was eating, why I had gained weight, why I could not lose weight … Stuff like that. At the entrance of my 17 years in December, I decided that I would lose weight, especially for this boy that I was in love. And so I spent my last summer (here in Brazil is December-February) being the’ ”chubby friendly”. I went to the beach and then came home and spent my 3 months holiday’m struggling a lot in exercises. Later came the next three months getting lighter in regimented eating and exercise but then I was already being considered a skinny girl; In eight months I went from 80kg to 50kg.I thought ”when I get skinny i will step on everyone who stepped on me”. But if there’s one thing that beeing fat teached me was that that no one deserves to be judged. I learned even other types of love. For the first time, I was in love with myself. NOT that guy, NOT my mom, NOT my friends. MYSELF.At the time I felt that I was being deprived of delicious foods and outputs for dinners. Today I understand and after seeing the results I say and I repeat as often as needed: I would do everything, everything, all over again.Do what makes you happy. You WILL se results.[SORRY ABOUT THE ENGLISH, I USED GOOGLE TRANSLATOR]s-k-i-n-n-y-p-e-r-f-e-c-t <3 

PŘELOŽENO! - pokud budeš kopírovat článek použij mě jako zdroj , děkuji!
Co jsem dělala proto abych zhubla ?
Začala jsem běhat každý den a chodit na pilates tak 1-2x za každý týden. Držela jsem nízko-kalorickou dietu , jedla jsem méně než bych měla přijmout za den.. pila jsem hodně vody ,a postarala se o svoje střeva tím že jsem jedla méně kalorické ale zdravější potraviny takže jsem mohla sledovat hubnutí bez přebitečného hladovění.
Nikomu jsem neřekla že jsem držela dietu. Přiznávám že tyto dny byli hodně těké ,strávila jsem celé dny jen počítaním kalorických hodnot.Ale upřímně ? udělala bych to klidně znova.
váha: 48 kg
výška: 157 cm
Kalorie za den 800 - 1100 - nebyla to zas tak speciální dieta
My History:
Moje jméno je Isadora, Je mi 18 let a žiju v Brazílii. Když mi bylo 11 začala jsem tloustnout a pak mi děcka ze školy začali říkat špeku.. Jídlo pro mě začalo být nutnou potřebou.Byla jsem schopná sníst 4 talíře těstovin s omáčkou k obědu.Dostala jsem se na 80kg, které díky mé výšce znamenali 2.stupeň obezity.
Zkoušela jsem hubnout ale to co jsem zhubla se za měsíc zase vrátilo.. Po všech těch pokusech o snížení váhy jsem se stala smutnou v depresích a bez přátel (Myslím že lidé se semnou chtěli sbližovat ale já jsem si trvala na tom že jsem ošklivá a tlustá a měla jsem pocit že si nezasloužim ani přátelství)
Nikdy jsem neměla nejlepší kamarádku ani přítele ale pak jsem jednou dostala pusu. Když nedokážu přijmout sama sebe , tak jak mužu přijmout lásku od někoho? Zamilovala jsem se do toho kluka ale on mě odkopl. Pokaždé když jsme se hádali mi řekl "drž hubu , špeku"
V 16 letech jsem začala věnovat pozornost sobě. Proč tak jím? proč jsem tak tlustá ? proč jsem nezhubla ? a tak dále.. V 17 letech jsem se rozhodla že zhubnu! speciálně pro toho kluka kterýho jsem milovala.. a takhle jsem strávila minulé léto . Chodila jsem na pláž a když jsem přišla domů začala jsem hodně cvičit po dobu mích 3 měsíčních prázdnin.A takhle to pokračovalo další 3 měsíce - cvičení a zdrávé stravování.Po 8 měsících jsem zhubla z 80kg na 50kg už jsem nebyla ta tlustá holka.
Myslela jsem že když budu hubená budu tak moc šlápnout na každého kdo šlápnul na mě , ale je tu ještě jedna věc kterou jsem si uvědomila díky své váze.. nikdo si nezaslouží být odsouzen .Naučila jsem se a poznala nový druh lásky Začala jsem se mít ráda . ne toho kluka, ne mámu, ani tátu ale SEBE.To bylo poprvé v mém životě kdy jsem zažila tento pocit.
V této době už dokážu odmítat dezerty k večeři, když se kouknu na svoje výsledky . Občas si dám podle potřeby , hubnutí bych zopakovala klidně znovu. Říkám vám DĚLEJTE TO CO VÁS BAVÍ A UVIDÍTE VÝSLEDKY !

Inspirace

14. dubna 2013 v 14:15 | Fu~

Before & after

14. dubna 2013 v 14:08 | Fu~
wau → klik na c.č. :))

Inspirace

9. března 2013 v 12:48 | Fu~

Inspirace 5

10. února 2013 v 18:02 | Fu~
oh nice ♥

Inspirace 4

19. ledna 2013 v 13:37 | Fu~
black-kohl:got the last topshop bikini in stock yay
božské *.*

Inspirace 3

13. ledna 2013 v 13:23 | Fu~
kéž bych v tom vypadala takhle...

Inspirace 2

13. ledna 2013 v 13:22 | Fu~

Inspirace 1

7. ledna 2013 v 0:33 | Fu~
Omg ♥ vysněný tělo, prosím at už ho vidim v létě ♥

Inspirace 182

17. prosince 2012 v 0:04 | Fu~
Příští léto, už se nechci stydět za svoje špeky, věřim tomu, zvládnu to!

Inspirace 181

1. prosince 2012 v 16:38 | Fu~
 
 

Reklama