Rady

ELLE radí : VÁŠ PLÁN PRO ŠTÍHLOU POSTAVU NA KAŽDÝ DEN

5. listopadu 2013 v 17:50 | Fu~
good morning!
Hubněte podle hodinek

6.45
Studie ukázaly, že lidé, kteří chodí za sportem ráno, jsou štíhlejší. Na začátku dne nastartují metabolismus a dobijí energii na několik hodin. Navíc tu funguje i psychologický efekt - když ráno cvičíte, přes den se tolik nepřejídáte s omluvou, že to večer vycvičíte.
8.00
Prázdné kalorie vaše tělo po ránu nepotřebuje. Na snídani chleba s máslem a marmeládou vyměňte za knäckebrot, vajíčka, pár lístků špenátu a trochu müsli. Na závěr si dejte jeden kus ovoce - grep, pomeranč, banán. Základní pravidlo zní: snídejte jako králové, obědvejte jako princové a večeřte jako chuďasové.
9.00
Přeskočte svou dopolední kávu a místo latté si dejte zelený čaj. I ten ale zapijte sklenicí čisté vody.
11.00
Krabici s pomerančovým džusem obejděte v obchodě obloukem a raději si místo ní kupte kousek ovoce. Podle výsledků studií má jedna sklenice jablečného džusu tolik cukru jako tři jablka. Zakousněte se do jednoho, a ušetříte kalorie.
13.00
Jíte oběd při pročítání služebních e-mailů? Chyba! Raději jděte ven, dejte si někde rybu s bramborami, rizoto nebo indii. Jídlo si vychutnejte a pokaždé k němu snězte kousek zeleniny.
15.00
Vyhněte se odpoledními poklesu hladiny cukru v krvi. Pijte hodně vody a při ruce mějte zdravý snack - bílý jogurt, sójové mléko, ovoce nebo ořechy. Vyhněte se tyčinkám, možná se tváří zdravě, ale většinou jsou plné cukru.
17.00
Protáhnětetělo. Nechte tramvaj ujet a jděte kus pěšky. Stačí dvacet minut chůze, a pro tělo tím uděláte hodně. Po cestě navíc můžete vyřídit spoustu telefonátů.
18.00
Čas večeře. Vyhněte se pečivu, hodí se kuskus, vývar, zapékaná brokolice. Zapijte ji sklenkou červeného. Kvůli srdci.
20.00
Dvě až tři hodiny před spánkem přestaňte jíst.
source : elle.cz
__________________________________________________________________________________

Potom co jsem to přečetla jsem zjistila že dělám asi pár věcí špatně :/ hlavně co se týče tý večeře .. pečivo ne ? AHA ..už dlouho jsem přemýšlela že budu večeřet jen zeleninu , docela jsem si na to o prázdninách zvykla a jak začla škola šlo to zas do kopru :D no takže to je jedna věc.. sklenička červenýho nevadí ? no tím líp pro mě, pak se mi líp spí :P chůze bych řekla že mám denně dostatečně , sladční odpolední svačinky asi začnu praktikovat a co se týče sportování ráno.. HAHAHA nou jako sorry já MILUJU SPÁNEK a prostě jsem ráda že za 20 minut ráno se stihnu namalovat, dát čočky, vyžehlit vlasy, nasnídat se, udělat svačinu a samozřejmě se oblíknout a vzít věci.. a pak už jen sprintuju do školy :D a přeskočit svojí dopolední kávu asi nezvládnu... strašně jsem si zamilovala ledový kafe u nás ve škole.. má 113 kcal v 200ml což mi přijde v pohodě a já hold potřebuju něčim nabudit abych do 5 ve škole neusnula -_-"

Zhubni nebo přiber || TV pořad

10. září 2012 v 23:07 | Fu~
Zdravíčko dámy, nevim kdo z vás ten pořad zná , ale právě ted ho ve 21:50 vysílají na Prima love jmenuje se ,,Zhubni nebo přiber " je to hodně zajímavý jde vlastně oto že přijdou dva lidi na kliniku - jeden extrémně hubený a druhý extrémě tlustý a prohoděj si jídelníčky na týden mezi tim zjistěj co všechno dělaj špatně a my u obrazovek se zase dozvíme něco novýho co se týče stravy, je to něco na způsob Jste to co jíte , je to fajn pořad, ted běží druhá série , navíc jako vsuvky tam je ženská která si zjištuje modní diety a jak se ve světě hubne, ani nevíte jak mi to pomáhá ohledně informací, hlavně jsem konečně pochopila ten smysl počítání kalorií.Nikdy jsem totiž nechápala jak někdo kdo žere fastfood každý den muže bejt furt hubenej a vlastně ono záleží na kaloriích.Tím líp pro mě.. protože vim co si mužu dát :) Sice nemám doma váhu a jídlo si nevážim což mě občas dost mrzí ale třeba za dnešek muj jídelníček byl něco přes 1000 ( možná 1200 -1500) Kcal a průměrná denní hodnota na ženu je 1700-2000Kcal takže ikdyž si dám něco nezdravýho vlastně nejim špatně protože neporušuju příjem kalorií + mám fyzickou aktivitu.Mám radost a navíc další zjištění jsem ehm ve ,,vývinu" (- cejtim se naprosto vyvinutá :D ) ale okolí to vidí jinak v tom že mi říkaj že prostě nemužu zhubnout rychle a že je asi nejvíc pravděpodobný že budu hubnout nějakejch 15 kg třeba rok - však ano plánuju do příštího léta vypadat dobře. NO tak pokud mi to takhle pujde dál - což DOUFÁM URČITĚ PUJDE i na občasný prohřešky to snad zmáknu :)

Co je nutné změnit ?

12. července 2012 v 12:12 | Fu~
Dvě klíčové věci : Pochopit , že to dokážete a vědět že to stojí za námahu.Pokud chcete vůbec něco ve svém životě změnit , musíte věřit že to jde, a musíte věřit že to stojí za to.Jestliže nevěříte , že dokážete udělat vše , co je ke změně potřeba , pak to ani nezkoušejte.Pokud nevěříte že konečný výsledek za to stojí, ani se do toho procesu nepouštějte.Opakuji, dokážete to a stojí to za to.
To jsou základní kroky k trvalé změně.
Joe Vitale
Někdo poslal Joevi dotaz ohledně toho co je nutné v životě změnit aby jsme dosáhli všeho čeho chceme, to nahoře je jeho odpověď, cituji jí z knihy ,, síla přitažlivosti" je to velmi zajímavá knížka, a myslim že dost lidí motivuje se konečně rozhodnout změnit to co mají doposud a být nějakým lepším, nejedná se jen o hubnutí ta knížka se zajímá o všechno - peníze, vztahy, zdravý, štěstí cokoliv si vy budete přát to se vám splní stačí když v to bude věřit , budete žít stím že je to vaše víra, ohledně hubnutí třeba cvičení je váš záměr k tomu aby jste zhubli děláte to proto protože chcete.
Dost těžko se to vysvětluje, samozřejmě i já mám občas chuť s hubnutím praštit ale Joe mě vždycky povzbudí, stačí si projasnit svoje záměry, vyčistit svojí výru a věřit v to že to dokážu, že už to mám a pak nechat plynout čas .. pak uvidíte že to vlastně funguje. Je to normální každodenní princip jen si ho lidi neuvědomují , kdyby si ho uvědomovali mohli by mít zkrátka všechno co kdy chtěli .

Anorexie

4. července 2012 v 3:04 | Fu~
Tumblr_lm6qmttikv1qeep40o1_400_large
Myslim že nemá cenu psát co je to anorexie to ví asi každej.Jenže né každej ví že anorexie má i své stinné stránky jako zima ,totální výmaz psychiky, bez energie, ospalost ... ale tak nebudu to rozvádět.
S anorexií jsem se nikdy nesetkala nebo alespon nikdo z mých známých jí netrpí takže jednoduše nevim co mám o ní říkat ale svůj názor bych projevit mohla.
Anorexie.. nechci říkat že holky co hubnou anorexií jsou blbý , né to rozhodně né! to je každýho věc , spíš je obdivuju já bych neměla odvahu vydržet nejíst měsíce ikdybych věděla že pak zhubnu prostě bych to nedala protože bych pak nechtěla mít problémy.. jako zvyk nejíst.. a to je docela problém protože když se tenhle zvyk tzv vyléčí tak že po anorexii budete moc zase jíst tak to okamžitě všechno naberete zpátky , někdo říká že dokonce dvojnásob.
Upřímně nevim jakej je to pocit, měla jsem chvilky kdy jsem si prostě řekla že to zkusim , že neni jiná možnost než tohle ale... jako kdyby mi někdo nohře říkal že to neni dobrej nápad a že bych litovala.. četla jsem různý diskuze a popravdě skoro každej lituje že měl anorexii a těch lidí je víc jak 90% ze 100.. co ž je dost mrzutý, upřímně? kdo vydrží nejíst celej život? no pár jedinců.. ZASLOUŽÍ MUJ OBDIV jenže anorexie je podle mě hrozně změní protože nevidějí nic jinýho než svou postavu , svojí váhu , to jak vypadají ostatní a jak oni .. Závidim těm co se jim podaří zhubnout a zastaví se včas ale .. kdo to po několika měsících dokáže .. dit tělo si zvykne nejíst.Jednoduše nechápu ten smysl.. hubená ale za jakou cenu?!.. Když vim že bych to pak stejně nabrala zpátky tak proč trpět a bát se smrti a nemocí .. dá se to i jinak .. sice hůř ale dá se a ten kdo to zvládne tak jak se říká fér je prostě borec protože pro svoje tělo něco dělá, něco dobrýho.
Myslíte si že když ted jste tzv anorektičky a zhubnete ... že pak nepřiberete když začnete jíst ? vaše odpověd ,, nebudeme jíst" je mi jasná ale tak to se asi všecky pak potkáte v nemocnici na kapačkách nebo v blázinci se zničenou psychikou s poruchou potravy :) Podle mě to za to nestojí je to sice hezká představa , hodně lákavá ale mám rozum , nechci si zkazit život , radši budu mít nadváhu než anorexii :) jednoduše .. budu se trápit cvičením a zdravou stravou než nic nejíst a klepat se zimou, radši na sobě chci vidět pot kterej ze mě teče když nadávám že už nechci a přesto běžim dál .. chci se překonat v tom že to dokážu, dokážou to jiní, dokážu to taky :)
neberte si muj názor špatně , je to prostě tak jak to vidím já , nedokázala bych to a ani bych nechtěla :) .. a víte co.. mám hlad :D

Co slyšim , to píšu.Pravdy o hubnutí #1

2. července 2012 v 19:43 | Fu~
,, Budete brečet, budete nadávat, budete nepřijemný, možná hladový , namožení ale KONEČNÝ VÝSLEDEK ZA TO STOJÍ. "
,,Vždycky se kluk jinak díva na holku která je hubená , než na holku která važí 200 kg"
,,Tlustý lidé se mají nejlíp" - mají se dobře akorát v tom že jim je jedno jak vypadají a co jedí.
,,Zdravá chutná strava, neni zas až tak chutná" - bohužel .. někteří lidé se prostě nikdy s takovou stravou nesmíří :)
,,Nikdy nezhubnu, já to nedokážu" - když člověk začíná hubnout a říká si tohlle na 100% to vzdá s timhle přesvědčením NIKDY NEZHUBNE, vemte se příklad z téhle britské holky když dokáže ona zhubnout 90 kg proč ty bys nedokázala schodit 20?!

Diety ? K NIČEMU

2. července 2012 v 19:34 | Fu~
Tumblr_m1imd2cg2n1qb5whoo1_500_large
Tak je spoustu diet .. ale k čemu vlastně sou? skoro po každý dietě (nejen že většinou nefungují) ale hlavně po dokončení diety začnete zase normálně jíst a nastane tzv jojo efekt a FURT DOKOLA.. dietou si akorát rozhodníte metabolismus.
Dieta = Dieta
Neni jedno a to samí
Pokud držíte dietu typu : budu jíst jen ráno, nebo budu jíst jen mléčný výrobky, dělená strava apod.. MUŽETE JÍT ROVNOU SKOČIT Z MOSTU.. protože až začnete zas normálně jíst okamžitě to naberete 2násobně
Správná dieta neni.. má se totiž jíst všechno a hlavně MÁ SE JÍST ZDRAVĚ.. takže pokud hubnete neznamená že si nesmíte dát hranolky ale samozřejmně že si je nebudete dávat každej den ale když si je dopřejete 2x do měsíce , nic se nestane.Správná dieta = zdravý životní styl
takže pokud jste jedni z těch co choděj na web KRASNA.CZ a zkoušej různý diety co tam píšou auorky který zřejmně o hubnutí vědí velký kulový tak vám zaručuju že určitě nezhubnete.
Je to sice v angličtině ale tahle holka vám poradí jak zhubnout. Je to těžký ale dietama si nepomužete.


Rada & Typ : Jak získat , to co chci ?

2. července 2012 v 16:27 | Fu~
577017_10150950478389723_1804913154_n_large
Tohle téma zná asi každý, každý chce vždycky něco co nemá nebo ví že to nemuže mít , jenže to je OMYL , každej může mít to co chce ! stačí jen věřit !
Jde o duchovno, musíte být čístí aby jste mohli mít to, co chcete , přečetla jsem pár knih o duchovnu a začínám tomu rozumět vlastně je to tak strašně jednoduchý, dá se to využívat vlastně všude.Pokud věříte že to tak bude TAK TO TAK BUDE ! jenže věřit musíte celým tělem né jen hlavou, existuje tzv nevědomé myšlení který vám brání, většinou je to díky tomu že jste s ním v rozporu , musíte se sladit se svým já a pak budete moc mít to co chcete.
Asi právě necháte o čem mluvím ale chci vám představit týpka který dosáhnul všeho čeho chtěl pomocí svý mysli.
Joe Vitale je jeden z mnoha lidí kteří vědí jak na to a díky jeho knihám i Vy budete moc zjistit jeho tajemství k úspěchu.
Píšu to tu proto, že by jste si tak konečně mohli stavovit cíl který chcete
Já chci zhubnout pomocí jeho vzorce už vim že to dokážu jen se musím občas pročistit a věřit a nechat být .. nechat čas plynout. Hodně lidí si myslí že se jim všechno splní hned .. i já .. boužel ne.. ale když počkáte dočkáte se :)
Je to všude a funguje to ve všem , tenhle typ vzorce se využívá všude , ve filmech ,seriálech je na plakátech ,reklamách ... zrovna včera jsem si zavzpomínala se ségrou na starý dobrý časy a koukali jsme jako malý na ,,Co je Andy" (animák JETIX) a přesně uslyšíte ten vzorec, je to vážně všude.:))
a nejlepší na tom je že to funguje.Začínám přicházet na ten způsob a začíná mi všechno vycházet tak jak chci.je to skoro neuvěřitělný ale platí to i u drobností. Je těžký říct že to všechno je náhoda nebo OSUD .. osud si každý naplánuje sám, každý si muže vytvořit život jaký chce. Jak myslíte že se slavný stali slavnými?! taky to byli obyčejní lidé ale přišli na vzorec který jim splní všechno po čem touží.
Pokud už jsem vás dost motivovala tak doporučuju se kouknout na film TAJEMSTVÍ ( the secret ) a nebo si koupit přímo ,,návod" knížku já doporučuju asi sílu přitažlivosti ( joe vitale) nebo klíč,šťastný život.Všechny tyhle knihy vás budou motitvovat a přesvědčí že mužete dosáhnout všeho :)
Tak já doufám že dokonce roku zhubnu to co chci a dokážu vám že to funguje :)

Psychologie hubnutí, VĚŘIT SI

2. června 2012 v 23:44 | Fu~
Protože mě psychologie baví a taky protože při hubnutí je psychika hodně důležitá tak napíšu menší článeček z toho co jsem si zapamtovala a naučila z jiných webů či knížek :) Dreamitwwishit_132765306_large
1. Nauč se mít se ráda taková já jsi - já vim je to těžký se mi mít ráda když nevypadáš tak jak by sis představovala.. sebevědomí jde každým pohledem na sebe do zrcadla dolů ... ale to se musí změnit ... nauč se mít prostě ráda taková jaká si! ikdyž nemáš postavu jako modelka(cokoliv co se ti na sobě nelíbí) , jednoduše se nauč mít ráda svoje chyby , který má každý , nauč se snima žít a až teprve se naučíš mít se ráda mužeš se změnit , mužeš si třeba říct že se chceš mít radši nebo že se budeš mít radši když já zhubneš :) Nesnižuj si sebevědomí v tom že si chceš něco koupit pak si to zkusíš a řekneš no .. vypadám v tom hrozně to mužou nosit jen hubený.. HNED TI KLESÁ SEBEVĚDOMÍ A NÁLADA! je to špatně .. zkus si cokoliv bez ohledu na to zda je to pro hubený nebo ne.. bud svá bud free , nezajímej se o ostatní a jejich názorech , záleží na tom aby ty ses měla fajn a žila svuj život naplno a né aby ses schovávala a neužívala sis jen proto že nejsi taková jaká chceš být! Když si tohle všechno uvědomíš tak se sebou mužeš něco udělat.. zkus si ted stoupnout před zrcadlo a říct jsem hezká , usměj se na sebe ( je jedno jak přiblble to vypadá :D jde o to že ti to zvedne náladu ).
2.Směj se - smích muže všemu , když ti neni nejlíp nebo se něco zmrvilo a ted si z toho naštvaná prostě si řekni, ude další příležitost, život timhle nekončí a prostě to tolik nehroť , usměj se dělej že je všechno fajn :)
3. Napiš si to co chceš - Zkus cvičení stoupni si ted do prostřed pokoje, natáhni ruku před sebe a otoč jenom trupem s nataženým prstem co nejvíc to jde a na něco ukaž .. ukázala si na něco a ZAPAMATUJ SI TO, ted se vrat zpátky do pozice tohože stojíš a před sebou máš nataženou ruku a zavři oči , představuj si a věř tomu že ted ukážeš dál na něco co je dál než to , na co si ukázala předtim , až si tim budeš na 100% jistá se zavřenýma zase otoč trupem jak nejvíce to jde a otevři oči ukázala si na něcoco je dál? pokud ano , si připravená v sebe věřit a věřit v to že něco dokážeš , prácě sis zvýšila sebevědomí :) super
Ted si vem papír a tužku nebo piš na PC a piš svýmu kamarádovy, nejlepší kamarádce zkrátka komukoliv i sobě , napiš si dopis jako kdyby bylo už za rok, napiš tam všechno co chceš za tu dobu dokázat .. chceš za rok zhubnout ? no tak napiš to tam napiš svýmu kamarádovi že si za rok zhubla 10 kg. Nejde o to že to JEN TAK NAPÍŠEŠ musíš to procítit, představovat si to , vidět se jako kdyby to tak bylo , VĚŘIT V TO! pak si ten dopis ulož a otevři ho za rok .. nebo za nějakou určitou dobu a uvidíš zda si v sebe věřila nebo ne.
Tumblr_m16mi0vlt01qifxiuo1_500_large
V hubnutí jde o to že pokud si bude říkat že jste tlustý, tak tlustý budete , pokud si bude říkat že nezhubnete tak nezhubnete ! VŠECHNO K SOBĚ TZV. PŘITAHUJETE , všechno negativní i pozitivní .. nálady, pocity , zážitky všechno je jenom na vás a vašich myšlenkách , když něco hrozně moc chcete, žijete pro to a vidíte to že to tak bude , stane se to..( mluvim z vlastní zkušenosti ) .. musíte věřit že zhubnete , musíte se vidět jako hubený , jak cvičíte , musíte i tak přemýšlet všechny myšlenky směřujte na to že už jste hubený .. prostě už proto něco děláte .. máte pozitivní myšlení.
Takže ted si zase vemte papír a napište si co budete dělat až zhubnete , co si koupíte co bude pro vás lepší, jaký to bude mít pro vás východy .. všechno si to napište a průběžně se na to koukejte ..
Pokud si stále myslíte že to prostě nejde tak mám pro vás dva typy :
1.na napír si napište otázku : CO MI BRÁNÍ ZHUBNOUT ? (pravej důvod ) no ? co vám brání? NIC že ? .. jen jste líní jen nechcete a to je špatně .. musíte chtít a když chcete tak to dostanete .. jde jenom o to to chtít, věřit v to že už to máte a budete to mít :) Tumblr_lp7z6e7kf31qzrkblo1_500_large
2.Promluvte si s vlastním já .. ( jak šílené co?) vždycky jsem si říkala že je to blbost . Ale neni .. Každej člověk má tzv 6 smysl a ten je třeba rozvíjet jak si třeba vysvětlíte astrology ? míste že to jsou lháři? ne! rozvíjí svuj 6 smysl pomocí vesmíru a vesmír je něco co pořádně někdo neví co je .. nehledejte v tom logiku .. není tam.. až budete doma samy nebo bude večer tak si sedněte na zem do tureckýho sedu a vnímejte ticho , na nic nemyslete , vyžente všechy svoje myšlenky a vnímejte svojí energii ( duši ) když si budete jistí že jste naprosto uvolnění , ptejte se svého já .. v duchu si pokládejte otázky a během vteřiny dostanete odpověd , budete si povídat s vlastní já a přitom budete v uplným tranzu ( alespon já jsem byla nemohla jsem se pohnout , pořád jsem si chtěla povídat , bylo to něco , co jsem nikdy v životě nezažila , bylo to užasný , tak skvělej pocit ) , vnitřní hlas vám pomuže se přesvědčit a mě řekl abych si věřila..neni to mco dlouho co se mi to stalo je to cca týden. a jsem z toho celá paf ještě ted . chci si zase popovídat ale nenašla jsem klid .. vážně nejsem věřící ale od tý doby co jsem viděla film The secret tak prostě se muj život začíná měnit .. nechám se hodně ovlivnit a obzvlášt takovéhle věci mě velmi zajímají takže tomu opravdu věřim.. proto jsem si koupila i knížky a díky nim je mi fajn, žádný deprese nic .. prostě si začínám užívat života ..:3

Kup te si nějakou knížku o tajemnství a třeba vás to taky sebere jako mě :) a hlavně pomuže vaší psychice , která má na hubnutí vliv hlavně v tom jak se cítíte , když je vám na nic je i vašemu tělu na nic.. nechce se vám nic dělat .. to se musí změnit.. myslete pozytivně ve všem! a věřte si!

Základem všechno je VODA !

7. dubna 2012 v 18:53 | Fu~
Befcdc3a3c7ebcd51398827aeb875376_large

Voda je při hubnutí váš nejlepší kamarád ! Mluvim o neperlivé a neuchucené vodě bez které to prostě nejde !
1.Pijte furt! nevycházejte bez vody nikam .. vždycky se do kabelky vejde malá lahvička .. nebo obětujte 12 korun a kupte si!
2.Jste zvyklí jíst velký porce a při dietě máte problém .. protože si budete připadat hladoví?.. píte mezi jídlem vodu.. vždycky si lokněte po každém soustu a uvidíte že svojí porci ani nedojíte
3. totéž dělejte před jídlem, tím si zajístíte že pozřete jen malou porci a bude sytí :)
4.Voda je dobrá i na zahnání chutí .. místo večerního mlsání , si vemte do ruky flašku s vodou a pijte.. :) pak se stane že že jí třeba za 2 hodiny vypijete uplně celou a přitom nebudete hladoví :)
5. při cvičení.. snad ani připomínat nemusim !

Sice Vás chápu že je otravné pořád pít protože musíte furt chodit na záchod ale i to že jdete na ten záchod je pohyb kterej potřebujeme ! :) měli by jste vypít : 2-4 LITRY DENNĚ!!! a věřte mi.. já měla kdysi strašnej problém pít.. nedokázala jsem vypít ani litr .. pak jsem si navykla na vody bez příchutě , sice sycenný a začal se muj pitný řežim zlepšovat.Ted si rodiče stěžujou , že musí kupovat furt vodyprotože jsem vážně schopná za den vypít 3-4 litry :) ( kupovat protože já z kohoutku nepiju) takže všechno jde když se chce !
a voda na zahnání hladu je ideální !

Jak zahnat chuť na sladké a chipsy?

7. dubna 2012 v 18:30 | Fu~
Tumblr_lxe4y87ryf1r9h3v6o1_500_large
Při hubnutí či dietě je asi nejtěžší odmítat sladkosti nebo další mastný a dobrý věci jako například chipsy.!
Zahnat chuť na sladké můžete :
1.Dejte si žvýkačku , nejačastěji pomáhá zahnat chuť na jaké koliv jídlo.
2.Máte chuť na sladké ? sněste kyselou okurku , nebo jinou zeleninu .. chuť se vytratí ale kyselá okurka zabírá asi nejlíp
3.Dejte si zdravé sladké , tím myslím místo tabulky čokolády si dejte například jahody, rozinky či né ovoce :)
4.Píte , každopáně to nejlepší co mužete udělat je pít.. zahánění chutě vodou či džusem taky celkem zabírá, jakmile budete mít chuť píte :)
5. kDyž už prostě nemužete nic z tohohle vydržet.. rozdělte si čokoládu podle čtverečků .. 2 kousky (né řádky) na týden
6.Když sladké se zdravým sladkým.. zkuste kousek zmrzliny s ovocem ( borůvky, maliny,jahody, ostružiny) BEZ ŠLEHAČKY , to samé s čokoládou.. yogurt + ovoce + posymeme kakaem nebo polijeme čokoládou v malí míře! .. je to dobrý :) nebo s čokoládovým musli :)
Místo chipsů si dejte mandle nebo olivy se sýrem či suchar :)

9.Rad na motivaci při hubnutí aneb ,,Proč mám hubnout?! "

7. dubna 2012 v 14:12 | Fu~
Tumblr_linw87gha31qdr0s2o1_500_large
Hodně jsem četla v komentářích, že nemáte dostatečnou motivaci hubnout , proto Vám chci dát pár typů, který by vás třeba mohli chytnout :)
1.Pokud máte to štěstí že hubnete s kamarádkou , můžete se tak navzájem hlídat a zároven spolu tak ztrochu soupeřit,navíc ve dvou se to vždycky táhne líp :)
2. Vsaďte se s někým , je to sice trochu hloupé ale když se vsadíte s kamarádkou třeba o to že když nezhubnete oběhnete celej barák v plavkách a dalších takových nápadů je plno :) S rodiči se mužete vsadit o domácí uklízení nebo vaření .. Prohraješ ? nebo vykašleš se na to ? budeš měsíc uklízet , prát , vařit apod :)
Sázka muže být taky o tom že řekneš rodičum ,, pokud prohraju" nedostanu kapesný, nebudu moc chodit na party"
3. udělej si sázku sama se sebou .. ,, Prohraju ? Zrušim si na 2 měsíce facebook, nepujdu vsi dva měsíce nic koupit, přestanu se malovat apod" pokud se něčeho štítíte tak pokud hubnutí nezvládnete řekněte si třeba ( já se třeba bojim pavouků) ,, vezmu do ruky pavouka, šáhnu na hada apod"
4.Když nechcete sázku, pomyslete na to, že když budete mít krásnou postavu bude vám většina obézních lidí závidět a vy si pak mužete říct .. ,, no jo kdybys cvičila nebyla bys taková", sice hodně čtu že kluci si rádi na něco šáhnou .. však ano neberu vám to , taky jsem si to myslela ale pořád se radši koukne na holku která má hubený nohy a minišaty než holku co má velké stehna a zadek ! Vždycky je pravda na tom že kluci rádi hubenější (nemyslim úplné vychrtliny!) i samozdřejmě že to i líp vypadá, srovnáte-li holku s 50 kg v šatech a holku 70 kg v šatech je to značný rozdíl :)
5.Pomyslete na to , co všechno budete moc nosit ? .. 3 měsíce šetřete a pak si kupte něco sexy a uvidíte jak na vás lidi budou valit oči , hlavně kamarádi apod, uslyšíte spousta chvály o tom že jste vážně dobrý a to přeci jenom potěší a navíc mužete bejt pak na sebe hrdí že jste udělali taky něco pro sebe a pro své tělo :)
6. napište si na papír pro a proti - jaký má výhody a nevýhody :)
7.Udělejte si kalendář a každý den si odškrtněte políčko že jste celý den poctivě dodrželi, mezí tím si vyhraťte dny například na konci prvního měsíce a napište si " že si třeba něco koupím, ten kdo rád piersing si může říct že si udělá pirec do pupíka, nebo tedka frčí tetování.. záleží hlavně na vás" nebo "dostanu od rodičů něco" budu moc ... ( nevím záleží na Vás , co vy chcete )
8. Řekně te si proč vlastně hubnete ? pokud ktomu nemáte důvod jen závidíte postavu holkám co vypadá ve všem dobře .. asi nemá cenu se o to vůbec pokoušet .. tímhle stylem se totiž nikam nehnete!
Ale mužete si to navodit i psychicky což neni moc dobrý ale znám pár lidí co to praktikuje a pomohlo jim to hodně :) Když každý den budete koukat na nechci to říct nějak tak aby jste si myslela že jsem nějaká perverzní nebo něco takového , na postavu vašich oblíbených celebrit, nebo fashion fotek kde holky jsou hubený , mají krásné nohy , ploché bříško .. když na to člověk bude koukat každý den je podle psychologického pokusu dokázáno že když budete každá den na tyto fotky koukat, koukat na zdravou stravu sami se dokopete se změnit :) a tento blog by Vám ktomu měl i trochu pomoc :)
9. Někdo říká že když si vytisknete fotku své oblíbené celebrity v plavkách a nalepíte si jí na zrcadlo a vedle toho dáte svojí fotku , prý vás to taky motivuje:) nebo na lednici
Tumblr_lsttnvisxh1qagc3po1_500_large

Motivace záleží jenom na Vás, pokud vy opravdu chcete a jste schopný pro sebe něco udělat ,nebo se po týdnu vzdáte a vykašlete se na to! Já jsem se vždycky vzdala na začátku 3 týdne protože mě překecali kamarádky abych s nimy někam šla .. a právě kvůli tomu se to překazilo.. protože to bylo slaný,sladký a rázem moje dieta byla v čudu .. :X protože jsem nebyla schopná pokračovat ..bohužel nemám silnou vůli ale když se koukám na pořad "Jste to co jíte" a 120Kg holka dokáže zhubnout tak proč sakra bych to nedokázala i já ?! Dit nemám žádných 100 kg ale když se nebudu hlídat za pár let by člověk mohl dopadnout podobně a když vážim ještě tolik ,kolik ted vážim tak je čas to ještě změnit protože to pujde snáž, než při 100Kg ! Opravdu to jde, jen musíte něco dělat ! a pár měsíců se trápit a uvidíte ten rozdíl nakonec i to jak po měsíci budete vypadat, vás bude motivovat ktomu pokračovat :)

Zdravá snídaně

5. dubna 2012 v 23:12 | Fu~
Tumblr_m0zk94i8y31qkj4aro1_500_large
Snídaně je asi nejduležitější jídlo dne, a ten kdo hubne by jí neměl vynechat :) Mám tu pro Vás nějaké typy které určitě všichni znáte a nebo o nich alespoň víte :3
1.Musli - né vždcky je musli to nejlepší k snídani, dávejte si bacha na musli které je s čokoládou a kontrolujte na obalu kolik to má cukru né vždy je musli zdravé například taková tyčinka Corny je poměrně kalorická bomba ikdyž se jeví jako zdravá :)
2.Bebe dobré ráno opravdu nastartuje den energicky :) jsou různé druhy a když si dáte bebe s bílím yogurtem .. no zkrátka sbíhají se mi chutě :3
3.Celozrné pečivo se sýrem 30% :)
4.Yogurt s čerstvým ovocem například jahody, borůvky ,maliny třeba s ovesnými vločky
5.Někdo říká že i vajíčko s celozrným pečivem neni špatná volba (já osobně dávám přednost sladké snídani)
pití ? Džus, pokud nemužete džus po ránu tak zelený čaj, voda :) v žádným případě né kafe!
 
 

Reklama